Strony internetowe

Wszechstronnie rozważamy misję strony i metody potrzebne do osiągnięcia zaplanowanego efektu. Receptą na powodzenie jest rozrysowanie zgrabnego i nowoczesnego projektu strony internetowej.
Panel administracyjny (CMS), w który zostanie zaopatrzona witryna da Ci kontrolę nad jej merytoryczną zawartością.Zwinnie przebrniesz przez podstawową konfigurację strony, rozbudujesz menu, uzupełnisz zakładki tekstami i zdjęciami.

Wizytówki internetowe

Wariant dedykowany firmom usługowym o wąskim profilu działalności, czyli wszędzie tam, gdzie rozsądek odradza budowę zaawansowanych i rozwiniętych serwisów internetowych.
Landing page, microsite, proste strony docelowe tworzone celem realizacji konwersji.Najczęściej jednostronicowe (one page), przejrzyste witryny rozwijające treść reklam internetowych.

Katalogi produktów

Strony produktowe nie ograniczają się tylko do opisu profilu firmy, ale główny nacisk kładą na szczegółową prezentację oferty, przez co są pomocne przy pozyskiwaniu nowych kontraktów.
Forma katalogu nie jest zarezerwowana tylko dla firm handlowych czy hurtownii, zaopatrujących inne zakłady.Narzędzie godne rozważenia przez przedsiebiorstwa produkcyjne. Przyspiesza bowiem czas pertraktacji dostarczając potencjalnym kontrahentom niezbędnych informacji o asortymencie.

Sklepy internetowe

Wykorzystaj szanse płynące z możliwości handlu internetowego.
Uruchomimy przystępny, wręcz obrazowy Content Management System.Bezproblemowo uzupełnisz ofertę, sprawdzisz transakcje, zaktualizujesz stany magazynowe. Zoptymalizujesz koszty marketingu i promocji, ograniczysz nakłady na katalogi drukowane.